“Шляхетна пані”

“Шляхетна пані”

В стародавні часи світлий, майже білий колір жіночого обличчя свідчив про шляхетне походження, тому пані всіляко намагалися використовувати різні засоби, щоб стати «білосніжками». imageАристократична блідість вважалася еталоном краси. В наш час поняття про красу трохи змістилися, але рівне, світле обличчя без пігментних плям і почервонінь, як і раніше, вважається привабливим.

Сухість та пігментація шкіри обличчя – одна з проблем, з якою доводиться стикатися жінкам різного віку. У молодості багато представниць слабкої статі страждають від веснянок, які з’являються з першими променями теплого березневого сонця. У зрілості ж причиною виникнення пігментних плям на обличчі можуть стати вагітність, порушення обміну речовин або вікові зміни в організмі. Появу пігментації набагато простіше не допустити, ніж згодом боротися з коричневими плямами  на обличчі, намагаючись освітлити шкіру. Тому жінкам, в організмі яких виробляється меланін більш інтенсивно, впливаючи на колір обличчя, слід регулярно користуватися відбілюючими засобами.

Відбілюючі та зволожуючі процедури  для обличчя застосовуються для позбавлення від пігментних плям, веснянок та інших небажаних проявів на шкірі, для зволоження та омолодження обличчя.

Перлинна маска – це справжнє диво у косметології, вона глибоко живить і зволожує шкіру, насичує мікроелементами та зменшує прояви зморшок. Часточки перлинної пудри роблять шкіру шовковистою, обличчя набуває сяючого здорового кольору.

Перлова пудра містить близько 5,7% органічної речовини, які в основному метіоніну, аланін, гліцин, глутамінової кислоти, аспаргінової кислоти, багато інших  амінокислот  і мікроелементів.
Збільшення вільних радикалів є одним з основних ознак людського старіння. Перлина містить  багато мікроелементів марганцю, які усувають вільні радикали , та сприяють омолодженню.

Тривалість процедури.                 Ціна

             1 год.                                         350 грн