Процедура “Золотий водоспад”

“Золотий водоспад”

Пропозиція для чоловіків і жінок.images (65)

Процедура підходить для будь-якого типу шкіри , для шкіри , позбавленої пружності і кольору, з дрібними структурними та мімічними зморшками, і незамінна в якості одноразової процедури ” на вихід”.

Порядок виконання процедури:

ФАЗА I – Демакіяж . Виконуємо демакіяж та очищаємо шкіру обличчя , шиї і декольте. Тонізуємо шкіру.

ФАЗА II – делікатне очищення . На область шкіри , на якій буде проводитися процедура , наносимо Скраб підібраний відповідно до типу шкіри. Протягом 5-10 хвилин виконуємо пілінг обличчя , шиї і декольте.

ФАЗА III – Оновлення і розслаблення. Наносимо сироватку для обличчя з колоїдним золотом. Виконуємо мануальний масаж .

ФАЗА IV – Процедура . Готуємо омолоджуючу альгінатну маску для обличчя з колоїдним золотом і наносимо її на обличчя . Залишаємо на 20 хвилин. Потім знімаємо маску і тонізуємо шкіру.image

ФАЗА V – Догляд . Прибираємо надлишки маски і тонізуємо шкіру. В кінці процедури на шкіру навколо очей наносимо Заповнювач зморшок навколо очей або Крем для очей. На шкіру обличчя , шиї і декольте наносимо Регенеруючий крем для обличчя

Золотий водоспад – це абсолютно унікальна процедура, яка прекрасно омолоджує шкіру і наповнює її життєвою енергією , підтягує шкіру , підвищує її тонус , знищує пігментацію і вікові зміни у вигляді зморшок , прекрасно бореться з втратою еластичності і запаленнями шкіри. Тобто є , по суті , ботоксом і еліксиром молодості та здоров’я для жінок  та чоловіків.

Колоїдне золото стимулює вироблення колагену і еластину , інтенсивно зволожує і пом’якшує шкіру , покращує і зміцнює структуру щільності шкіри , зменшує дрібні зморшки , живить і регенерує , дає ефект сяючої , повної блиску шкіри.

Тривалість процедури.        Ціна ( грн)

        70 хв.                 580     грн