Процедури “Екстрім”

images (80)Процедура ” Екстрім “ поєднує догляд і зняття втоми. Використовується як процедура по догляду за шкірою в стані стресу , як процедура перед виходом , як щоденна процедура , і коли треба швидко покращити свій зовнішній вигляд .image

Процедура по догляду за обличчям триває 30-40 хв і обіцяє пом’якшити, зволожити, відновити роздратовану шкіру. Результат досягається за рахунок комбінації мінералів та ефірних масел у складі препаратів та масок.

Спочатку косметолог готує шкіру, очищаючи її від косметики і найдрібніших частинок пилу, а потім – ніжно відлущує гоммажем  відмерлі клітини, які позбавляють її свіжості і заважають засвоювати вологу, виконує лімфатичний масаж, який допомагає вивести токсини з тканин, покращуючи кровообіг . Наступний етап – нанесення маски, яка розгладжує, живить і заспокоює шкіру. До кінця процедури шкіра  здається прохолодною на дотик і насиченою  вологою. Ефект буде помітний майже відразу: відпочивший вигляд, шовковиста шкіра, обличчя  сяючого здорового кольору.

Тривалість.          Ціна. (грн)

30 хв.                           250