Процедура ” 40+ “

Відновлення та омолодження шкіриimage

Мати свіжий молодий вигляд якомога довше – природне бажання кожної жінки. Але зморшки, нерівна текстура і в’ялість — очевидні ознаки старіння шкіри. І це лише зовнішні прояви. Старіння шкіри — це результат внутрішніх структурних порушень. Звичайних антивікових домашніх засобів недостатньо для того, щоб шкіра виглядала молодою, необхідно проводити інтенсивніший догляд в салонах краси.

Компанія „Сhristina” розробила нову комплексну омолоджуючу процедуру Wish, що полягає в різнобічному підході до проблеми старіння шкіри.

Wish – революційна серія косметичних препаратів , дія яких направлена на уповільнення процесу старіння шкіри . Професійна лінія включає препарати для поверхневого відлущування шкіри, очищення на клітинному рівні, відновлення, оновлення, живлення і підтяжки шкіри, а також захисту від згубної дії УФ-променів і забруднень з навколишнього середовища.

Надзвичайна ефективність препаратів Wish ґрунтується на використанні унікальних компонентів, що дозволяють нормалізувати життєдіяльність власних клітин шкіри. Процедура забезпечує в’янучій шкірі можливість самостійної регенерації з інтенсивністю властивою молодій, а крім того підвищує її опір дії шкідливих факторів довкілля.

Догляд може проводитися у вигляді серії із 6 сеансів, що повторюються через кожні 10 днів , або як окрема процедура. Найкращі результати досягаються при одночасному використанні процедур в салоні та засобів для домашнього догляду.

Препарати Wish відновлюють пошкоджену шкіру, підтримуючи її природні відновні механізми.

Клінічні випробування підтвердили ефективність унікального поєднання біопептидів, антиоксидантів, освітлюючих і омолоджуючих компонентів, які прискорюють регенерацію тканин, стимулюють клітинне оновлення і синтез колагену, покращуючи імунітет, метаболізм і життєздатність шкіри.

Препарати Wish укріплюють і відновлюють шкіру, додаючи їй гладкість, рівний відтінок і молодий вигляд:

Ефект від процедури:
– Підвищується природна здібність шкіри до самовідновлення.
– Поліпшується текстура шкіри.
– Зменшуються і розгладжуються зморшки.
– Відновлюються захисні функції тканин шкіри.
– Попереджається стоншування волокон колагену.
– Стимулюється природне оновлення кліток шкіри.
– Шкіра омолоджується за рахунок антиоксидантів і компонентів, що знімають надлишок вільних радикалів.
– Стимулюється зростання і диференціація кліток шкіри.
– Шкіра захищається від згубної дії сонячних променів UVA/UVB і навколишнього середовища.
– Шкіра освітлюється і набуває однорідного кольору.

Тривалість сеансу.       Ціна (грн.)

      1,5 год.                               450