Пілінги та скраби для тіла

Пілimageінги і скраби для тіла

Однією з важливих процедур по догляду за тілом є – пілінг тіла або скраб.

У чому відмінності скрабу і пілінгу?
Скраб – це відлущуючий та розгладжуючий засіб, що застосовується для регулярного догляду за шкірою. Його основні функції – це видалення відмерлих клітин, різних шорсткостей і т.д. Після застосування скрабу шкіра стає більш гладкою, ніжною і приємною на дотик, а пори очищаються і розкриваються, отримуючи вільний доступ до кисню.
В основі скрабу лежить крем або гель, в який додані тверді частинки середнього розміру. Це можуть бути як натуральні, так і штучні крупиці. Наприклад, подрібнені кісточки деяких корисних рослин, подрібнені горіхи, крупиці кавових зерен і т.д. Так само можуть використовуватися гранули воску або натуральна сіль

Пілінг дуже схожий зі скрабом. Справа в тому, що і скраб і пілінг допомагають очистити верхні шари епідермісу, надаючи шкірі еластичність і свіжість. Однак дія пілінгу направлено на омолодження шкіри, шліфування рубців, зменшення інтенсивності веснянок і яскравості пігментації і інші недоліки. Перед використанням пілінг варто протестувати на тильній стороні ліктьового згину, так як різні фруктові кислоти здатні викликати алергічні реакції.
Скраби і пілінги розрізняються не тільки впливом, а й консистенцією. Пілінг як правило більш рідкий,може бути гелеобразний, частки в ньому дрібніше, ніж у скрабі. Вони не так сильно дряпають шкіру, але і масажний ефект при пілінгу менш виражений.

Тривалість.                     Ціна

40 хв.                             350-370 грн