Масаж трав’яними мішечками

imageМасаж трав’яними мішечками

П’ять тисяч років тому на Тибеті зрозуміли, що за допомогою масажу можна відновити здоров’я. У нашому розумінні лікувально – оздоровчий масаж – це коли нас мнуть руками або впливають пальцями на певні точки. Але на Тибеті існує ще й трав’яний масаж . Тай-Дзи (європейці називають “ Herbal spa”) – чудодійна єдність трав і тепла за допомогою яких масажист м’яко впливає у поєднанні з ароматерапією на певні точки людського організму. Ковзаючи по поверхні тіла, теплий лляний мішечок, заповнений травами з тонким ароматом, знімає енергетичні блокади і оптимізує функціональну активність всіх систем організму, накриваючи хвилею животворної енергії.

В результаті теплового впливу підвищується рухова активність суглобів, еластичність м’язової тканини, розслаблюється мускулатура, активується кровообіг і загальний обмін речовин -підвищення температури тіла на кожен градус прискорює обмінні процеси в середньому на 15%.

Тай-Дзи був розроблений за методикою Шанхайської школи спеціально для тих випадків, коли вплив на організм точковим масажем за допомогою пальців неможливо (тобто це викликає у людини больові відчуття).

Основна дія цього масажу спрямована на зняття стресу. Тай-Дзи здатний боротися з таким захворюванням як запор, знімає болі в м’язах і суглобах, здатний підвищити імунітет і життєвий тонус організму, сприяє виведенню з організму шлаків і токсинів. Тому мішечок з травами використовується тільки один раз, так як трави перебувають у мішечку здатні вбирати все недобре що виходить з нас під час масажу.
Цей масаж роблять або на все тіло, або на проблемні зони. Тому мішечки бувають різних розмірів.

Опис процедури: методика масажу розпареними трав’яними мішечками, полягає в м’якому впливі тепла і трав на тканини, біологічно активні точки і меридіани організму, які передають біоелектричні імпульси або життєву енергію.

При впливі на акупресурні точки відбувається вивільнення ендорфінів, які блокують біль.

Масаж краще робити через годину після їжі, але це як мінімум. Після масажу ви повинні відпочити.

Масаж гарячими трав’яними мішечками подарує вам не тільки приємні відчуття, але і наповнить ваш організм життєвою енергією. А в епідемію грипу захистить ваш організм від захворювання.

Масаж обличчя трав’яними мішечками за бажанням,може проводитися, як окрема процедура для обличчя.

Тривалість                                   Ціна

 80 хв.                                           950 грн