Педикюр

Педикюр складається з цілого комплексу заходів з догляду за ногами і дозволяє досягнути вражаючого результату. Ваші ноги та нігті зміняться за лічені хвилини вже після першої процедури. Вони стануть не лише значно здоровішими, а й акуратними та доглянутими на вигляд. Основне правило тут – регулярність. Завдяки педикюру шкіра на ногах стає гладенькою та ніжною, нігті набувають здорового вигляду, а їхня власниця почувається богинею і ловить на собі захоплені погляди.image

Дана процедура – універсальна. Педикюр обирають для себе не лише представниці прекрасної статі, а й сучасні чоловіки. Адже це – зручно і комфортно. Тому зовнішній вигляд і стан ніг для них також дуже важливі. Педикюр для чоловіків – не тільки можливість мати доглянуті ноги і нігті, а й важлива гігієнічна процедура. Він може бути класичним, апаратним, СПА-педикюром .

Класичний педикюр має декілька етапів. Спершу, щоб шкіра стала м’якшою, необхідно розпарити ноги у ванночці. Потім майстер педикюру видаляє мозолі, кутикули та ороговілі частини шкіри. Одночасно проводиться обробка нігтів і косметичний догляд за ними. Шкіра стоп зволожується за допомогою спеціальних препаратів з живильними речовинами. Результат класичного педикюру – доглянуті ніжки, які не соромно показати у відкритому взутті.

imageСуть апаратного методу – у використанні спеціального апарату для педикюру з можливістю установки насадок, що обертаються. З його допомогою проводиться обробка шкіри ніг та нігтів. Це забезпечує надзвичайно обережний та делікатний догляд за Вашими ніжками, виключаючи можливість травм.

Методика СПА-педикюру включає використання спеціального скрабу для ніг, нанесення маски, масаж. Процедура не обходиться без використання різних засобів, що дозволяють забезпечити не тільки здоровий зовнішній вигляд ніг, а й відпочинок та трохи релаксу під час педикюру.image

Не забувайте: доглядати за ногами необхідно не тільки влітку.

Педикюр – чудова профілактика грибкових захворювань. Ця процедура не лише подарує здоров’я Вашим нігтям,  ступням та пальцям, а й підвищить загальний тонус організму.