Кожна жінка мріє максимально довго зберігати молодість і красу, і для цього готова використовувати будь-які засоби.
Масаж -це один найбільш ефективних способів омолодження організму. Він належить до одного з простих і доступних методів для підтримки краси, молодості та здоров’я шкіри. Масаж обличчя зміцнює м’язи і судини, попереджає і усуває зморшки, підвищує еластичність шкіри, усуває жирові відкладення на щоках і підборідді, а також попереджає і усуває провисання шкіри в області вилиць і підборіддя. Масаж стимулює обмінні процеси в шкірі , підвищує її пружність.
Процедура косметичного массажу обличч викликає тільки приємні відчуття і розслаблення всього тіла. Масаж проводять по крему або маслу, використання останнього переважніше при сухому типі шкіри. Крем також підбирають з урахуванням індивідуальних особливостей.
Професійний масаж володіє вираженим ефектом ліфтингу, він покращує настрій і загальне самопочуття. Незважаючи на те, що цю процедуру можна проводити і в домашніх умовах, набагато більш корисно звернутися до послуг досвідченого косметолога.
Існує кілька видів масажу: класичний, пластичний, лімфодренажний і щипковий масаж обличчя. Кожен з цих видів відповідає певному типу шкіри і переслідує різні цілі.
Класичний масаж обличчя дозволяє запобігти зморшкам, підвищує тонус шкіри, покращує кровообіг. Він виконується різноманітними погладжуваннями і розтираннями по основним масажним лініям. Для нього зазвичай використовують крем або масажне масло. Такий масаж буде дуже корисний для в’янучоі зневодненоі шкіри, якщо послаблений м’язевий тонус, якщо є рубці, зморшки, або просто хочеться виглядати краще.
Моделюючий масаж.(ліфтинг+лімфодренаж) В ньому застосовують ритмічні, сильні рухи, які йдуть по основних лініях масажу. Такий масаж рекомендується, якщо: шкіра в’януча, тонка, обвисла, м’язи людини втратили тонус, на такому обличчі часто зустрічаються купероз, пігментні плями, шкіра тонка від природи, набрякла, або є виражені мімічні зморшки.
Щипковий (масаж по Жаке) : погладжування, розминання, глибокі щипки, вібрація. Проводиться по тальку. Цей масаж допоможе, якщо у вас: себорея, а також рубці, інфільтрати, застійні плями після висипу вугрів, комедони, товстий епідерміс.
Його застосування показане і після гігієнічного чищення шкіри. Масаж обличчя триває 10-20 хвилин. І чим тонша шкіра, тим коротший сеанс. Нормальна шкіра добре переносить повний сеанс. Для досягнення позитивного ефекту рекомендується провести не менше десяти сеансів. Перші кілька сеансів щипкового масажу повинні проводитися щодня, потім кількість процедур зменшується до 2 — 3 разів на тиждень. Цей тип масажу добре впливає на глибокі і поверхневі шари шкіри, прискорює обмінні процеси, сприяє швидкому загоєнню. Щипковий масаж є одним з сильних і болісних видів масажу, вкрай результативним при жирній шкірі, схильної до появи вугрів.
Лімфодренажний масаж. Методика масажу була розроблена в середині минулого сторіччя. Її спочатку застосовували для зняття набряків в післяопераційний період. З часом лімфодренажний масаж стали використовувати при венозних захворюваннях. Сьогодні, найчастіше , масаж застосовується в косметології, оскільки його ефективність у плані поліпшення зовнішності можна досить швидко побачити на власні очі.
Масажні рухи при масажі виконуються за напрямком руху лімфи, саме система циркуляції лімфи і стимулюється під час лімфодренажного масажу обличчя. Застосовуються спеціальні погладжування, надавлювання вібрація. Всі рухи виконуються на попередньо очищену шкіру. Результат —зменшення набряклості і усунення темних кіл під очима, покращення тонусу і зменшення дрібних зморшок
Шиацу– точковий масаж. Регулярне застосування масажу шиацу зміцнює м’язи обличчя, розгладжує вже існуючі зморшки і сповільнює утворення нових як мімічних, так і статичних. Рефлекторний вплив на біологічно активні точки, розташовані на обличчі, природним чином стимулює прискорену вироблення колагену і еластину – структурних білків, які відповідають за еластичність і тургор шкіри, покращує капілярний кровообіг і лімфоток. І, до речі, нормалізує виділення підшкірного сала, що допомагає в лікуванні вугрової висипки.