Інфрачервона сауна

Інфрачервона сауна

Інфрачервона сауна (ІЧ-сауна)-це кабіна , в якій встановлені інфрачервоні випромінювачі. Кабіни  виготовляються з натурального дерева. При нагріванні цей матеріал починає виділяти корисні фітонциди. Фітонциди представляють собою біологічно активні речовини, які утворюються в рослинах. Вони здатні вбивати або пригнічувати ріст і розвиток хвороботворних бактерій, мікроскопічних грибів, найпростіших вірусних інфекцій.images (8)

У інфрачервоній сауні не відбувається нагрівання повітря. Але вона виробляє високий проникаючий ефект. Нормальною температурою для інфрачервоної кабіни можна назвати 38-45 градусів. Тіло людини при цьому рівномірно і глибоко прогрівається зсередини. Потрібно відзначити, що це не дає великого навантаження на серце, що дуже важливо. Людина в ній починає дуже інтенсивно потіти. Таким чином, відбувається виведення шлаків і очищення  організму.

Інфрачервоні хвилі є природними хвилями, які виділяє будь-який теплий об’єкт. Вони безпечні для здоров’я людини і являють собою спосіб передачі теплової енергії від одного об’єкта до іншого.

Інфрачервоні кабіни обладнані точно сконструйованими випромінювачами. Ці хвилі здатні проникати в тіло людини на глибину до 4 см. Дуже зручно, що сеанс не забирає багато часу. Інфрачервоні сауни можуть використовуватися людьми різного віку.

Властивості та вплив інфрачервоної сауни на організм
Інфрачервоні хвилі прогрівають тканини, органи, м’язи, кістки і суглоби людини. Вони також прискорюють потік крові і лімфи. За рахунок цього посилюється метаболічний обмін у м’язах, поліпшується живлення м’язів і відбувається різке посилення постачання тканин всього організму киснем. Це сприяє підвищенню імунітету та профілактики різних захворювань. Організм очищається від шлаків і токсинів. Пори шкіри відкриваються, що покращує її стан.

Доведено високу ефективність інфрачервоної сауни в боротьбі з втомою. Досить часто її використовують просто для розслаблення. Вона допомагає позбутися головного болю і знімає м’язову напругу.

Інфрачервона енергія робить на організм людини терапевтичний вплив, дає заряд енергії та бадьорості. Відбувається стимуляція обмінних процесів, поліпшується загальний стан.

Під час сеансу в крові відбувається збільшення вмісту гемоглобіну та еритроцитів, які постачають наші органи киснем.

imageз хворобами, при цьому скорочується час одужання.

Мають інфрачервоні хвилі і знеболюючий ефект. Тепло здатне зменшувати больові відчуття не тільки у нервових корінців, а й у сусідніх тканинах.

Важливо відзначити і психологічний вплив інфрачервоної сауни. Тепло підсилює виробництво ендорфінів, які прийнято називати «гормонами щастя». Виявляється благотворний вплив на психологічний стан людини. Ефективно знімається напруга, людина відчуває задоволення від відвідування інфрачервоної сауни.

Користь та показання до інфрачервоноі сауни
Інфрачервона сауна показана при порушеннях серцево-судинної діяльності, розладах нервової, імунної, сечостатевої систем. Поліпшення кровообігу сприяє нормалізації тиску. Відбувається поліпшення пам’яті і мозкової діяльності. Нейтралізується вплив токсичних викидів і електромагнітних полів.

Японські лікарі довели ефективність цього випромінювання в лікуванні артритів, м’язових спазм, порушень травлення, ожиріння, захворювань вуха, а також сколіозу, синдрому менопаузи, безсоння, спайок, ревматизм і бурсити.

Показана інфрачервона сауна для відновлення після різних видів травм. Китайські медики відзначають позитивні результати при лікуванні наслідків інфаркту. Інфрачервона сауна прискорює одужання при запальних процесах. Прискорюється одужання при бронхітах, пневмонії, простуді, нежиті. Інфрачервоні промені є єдиним антидотом від сонячних опіків. Прискорюється регенерація шкіри, відбувається її омолодження. Виліковуються такі захворювання шкіри, як: вугри, кропив’янка, псоріаз, екземи. Спостерігається загоєння рубців. Інфрачервоне випромінювання широко використовується в косметології.

Протипоказання інфрачервоної сауни.

  • Доброякісні чи злоякісні пухлини, а також підозра на їх наявність.
  • Гострі гнійні процеси.
  • Гострі захворювання, що супроводжуються підвищенням температури.
  • Активна форма туберкульозу.
  • Інфекційні  захворювання.
  • Хронічний алкоголізм.
  • Загальний атеросклероз, що супроводжується органічним ураженням соматичних органів.
  • Наявність схильності до профузних кровотеч. Лабільна форма цукрового діабету, при якій спостерігається періодичний або стійкий ацидоз.
  • Посттромбофлебітичний синдром, що триває менше 3 місяців, небезпека виникнення емболії.
  • Стійка АГ з тиском, що перевищує 200 мм ртутного стовпа і органічними змінами внутрішніх органів.

За будь-яких інших захворюваннях перед використанням інфрачервоної сауни необхідно проконсультуватися з лікарем. Особливо це стосується підтверджених захворювань серця.

Якщо людина без погіршення самопочуття витримує годинну прогулянку або 20-30 хвилин ритмічної ходьби пішки, то все в порядку, відвідування ІК – сауни йому точно дозволено.

Іноді вплив інфрачервоної сауни може навіть замінювати тривалі прогулянки, які необхідні для тренування і підтримки серця у відмінній формі. Така необхідність виникає, наприклад, при хворобах опорно-рухового апарату.

 

Тривалість      к-сть персон       Цінв

60 хв                         1                      200 грн

60 хв                        2                        250 грн