“Віскі” пеленання

“Віскі” пеленання  від Aromadermimage

-Очищення та детоксикація ;
-Лікування Целюліту ;
-Омолодження, що досягається за рахунок регуляції процесів обміну і мікроциркуляції крові .
Методику вологих обгортань Aromaderm від професійної космецевтичної марки « STYX Naturcosmetic » ( Австрія ) називають « віскі » . Це пояснюється захоплено – ейфоричним станом і комфортними відчуттями пацієнтів протягом всього часу проведення процедури .

Ейфорія , зміна тепла і прохолоди , периферичні хвилі , прилив сил і енергії плюс чудовий ефект – позитивні психологічні установки , що виникають у пацієнта під впливом геморецепторноі і лімфостимулювальноі активності заряджених частинок ароматичних вуглеводнів ефірних масел і рослинних біостимуляторів , які потенціюють обмінні процеси і роботу нервової системи , усуваючи наслідки стресів , гіподинамії і гормональних кризів

Метод вологих «віскі» -обгортань

Aromaderm є засобом комплексної боротьби з надмірною вагою і целюлітною деформацією контурів тіла, поєднуючи високу результативність корекції фігури з ангіопротекторною і омолоджуючою дією. Спеціально закладені в формулу лосьйони лептиноподібні, анорексигенні речовини забезпечують стійке зниження і контроль апетиту, що призводить до скорочення обсягів споживаної їжі. Звідси – вражаючі результати: тіло відновлюється «з руїн» за досить короткий термін (10-15 обгортань протягом 1 – 1,5 місяців).

За основу методики при створенні даної процедури австрійські фармакологи взяли систему водолікування Себастьяна Кнейпа, основні постулати якої: «розчинення, видалення та зміцнення». Обгортання Aromaderm хвилеподібно змінюють місцеву температуру тканин (до 1,5 градусів за Цельсієм), провокуючи організм на відновлення термобалансу за допомогою посилення ліполізу; стимулюють метаболізм і енергообмін клітини і організму в цілому, підвищуючи продуктивність обміну речовин на 35-50%.

Бандажі під час сповивання виконують роль абсорбуючоі основи,  яка “видаляє”, тобто ,  виводяться через шкіру токсичні речовини і продукти застою.

Метод вологого сповивання практично не має протипоказань, більш того, ряд препаратів надає терапевтичну дію при різних хронічних хворобах.
Після процедур «віскі» – обгортання забороняється:
протягом 5-8 годин приймати душ і ванну;
засмагати, відвідувати солярій;
відвідувати сауну.
Очікувані результати від курсу обгортань 10-12 процедур.
Зниження ваги на 5-8 кг;
Зменшення обсягів тіла на 4-10 см;
Зменшення рельєфу локальних жирових відкладень;
Ліфтинг шкіри, підвищення пружності тіла;
Зменшення старих і зникнення свіжих стрий;
Усунення набряків;

Зменшення варикозу і куперозу;
Контроль над апетитом;
Усунення психо-емоційних проблем;
Легке, гнучке, пластичне тіло.
Вологі «віскі» -пеленання застосовуються не тільки ,як самостійна (детокична, антицелюлітна, ліфтингова, ангіопротекторна, метаболічна, енергетична) процедура, але також і в якості терапевтичної основи для глобально діючих косметичних методик по обличчю і тілу (наприклад, лікування вугрового висипу, усунення землистого кольору і втомленого вигляду шкіри на тілі сповивання з водоростями або гінго білоба; причому проблема вирішується на причинному рівні)

Одноразові процедури не мають вираженого- коригуючого ефекту , але вельми корисні для підтримуючої терапії , усунення набряклості , наслідків порушення дієти і гастрономічних надмірностей , тяжкості , розбитості тіла , нападів некерованого апетиту , різкого набору ваги ( 1-2 кг за тиждень ) , після простуд і загострень хронічних хвороб .

Тривалість.

   Ціна (грн.)

70 хв. (Ноги,ягодиці)

          700

80 хв. (Все тіло)

           900