Манікюр

Манікюр це не тільки чиска і звичайне фарбування нігтів лаком, це ціле мистецтво. Гарний манікюр надає естетичного вигляду вашим ручкам і робить дівчину більш впевненою в своїй красі. Мода на манікюр набирає все більших обертів і майстри придумують нові технології і варіанти виконання манікюру, щоб ви завжди відчували  себе королевою.image
Натуральність і природність завжди в моді, тому в манікюрі потрібно дотримуватися теж цієї тенденції. Довгі і гострі нігті вже давно не в моді, але якщо ви носите нарощені нігті, то робіть їх якомога більш наближеними до натурального вигляду  і довжини. На сьогоднішній день манікюр на коротких нігтях є навіть більш модним, ніж на довгих. Головне, щоб він був зроблений акуратно і вишукано.

Для того, аби Ваші руки завжди виглядали на «всі 100», існують різні види манікюру. Але найпоширеніші зараз: класичний , європейський та апаратний.

Класичний манікюр є найпоширенішим видом манікюру в Україні. Інша його назва – обрізний. Адже кутикула у цьому випадку видаляється за допомогою ножиць або спеціальних щипчиків. Використання “водних” процедур під час цього виду манікюру дозволяє називати його “мокрим”. Класичний або обрізний манікюр найпопулярніший в нашій країні, тоді як техніка європейського манікюру – на Заході, де обрізний тип, навпаки, – велика рідкість.

Зараз європейський вид манікюру знаходить усе більше шанувальників і шанувальниць в Україні. Якщо Ви постійно підтримуєте бездоганний вигляд своїх рук, час поповнити свій «раціон краси» і європейським манікюром. Такий спосіб обробки нігтів – м’якший.

Європейський манікюр часто називають необрізним. Під час його проведення не використовуються манікюрні ножиці або щипчики для видалення кутикули. Вона обробляється спеціальним засобом. Після цього її відсувають за допомогою палички.image

Головна перевага європейського манікюру – його низька травмонебезпечність, абсолютна безболісність та безкровність. Майстер не застосовує ріжучих інструментів під час процедури. Він ефективний при регулярному догляді за руками, в іншому випадку буде потрібно кілька відвідувань салону для отримання результату.

Апаратний манікюр виконується з використанням спеціального пристрою і дозволяє надати нігтям доглянутий вигляд без застосування води і ножиць.

Апаратний манікюр – абсолютно безпечна процедура, за умови проведення його досвідченим і вмілим майстром. Правильний вибір швидкості обертання фрез і часу обробки доставляють клієнтам тільки приємні відчуття і виключають ризик пошкодження кровоносних судин і нігтьового ложа. Спеціальні насадки дозволяють попрощатися з загрубілі шкірою пальців і обробити всі важкодоступні ділянки на руках.image

Процедуру догляду за кутикулою за допомогою обертових насадок рекомендують у разі її швидкого зростання. Регулярне відвідування майстра апаратного манікюру дозволяє уповільнити швидкість росту кутикули і підтримує її доглянутий вигляд.