Парафінотерапія

парШкіра рук досить вразлива до впливу навколишнього середовища і вимагає постійного догляду. І жоден зволожуючий або живильний крем не зрівняється по ефективності впливу з парафіном.

Парафінотерапія грунтується на тепловій дії парафіну – він розплавляється при температурі близько 52-55 ° С, перетворюючись на в’язку теплу масу, яку можна наносити на шкіру за допомогою масок і аплікацій. Даний засіб містить в своєму складі різні пом’якшуючі та протизапальні компоненти, корисні для шкіри. У рідкий парафін ванночки занурюють кисті рук, або наносять його пензликом, при підсиханні парафіну і його застиганні шкіру обволікає щільна і  в той же час м’яка оболонка , непроникна для повітря . Завдяки надзвичайно високій теплоємності і малої теплопровідності , при контакті зі шкірою рук парафін протягом тривалого часу , не завдаючи при цьому опіків , рівномірно і плавно віддає тепло . При цьому температура шкіри підвищується досить незначно – максимум на пару градусів 9-650x433

 В результаті такого м’якого впливу на шкіру рук парафіну , що характеризується своєрідним парниковим ефектом , стимулюються обмінні процеси шкіри , нормалізується діяльність судин і водно – ліпідний обмін , сходять набряки , шкіра стає більш красивою – бархатистою , гладкою і ніжною . Крім того , під впливом парафіну живляться і зміцнюються нігті , з його допомогою можна позбутися від розшарування нігтьових пластин .

Цілющі властивості парафіну можна використовувати для проведення аплікацій та ванн для різних ділянок тіла : для рук , ніг , живота , стегон ,обличчя. В результаті проведеного сеансу парафінотерапії значно поліпшується стан шкіри рук , причому ефект помітний відразу , шкіра стає м’якою і шовковистою .

Парафінотерапія ефективна в наступних випадках:

-для сухої, млявої, огрубілої і зневодненої шкіри рук і ніг. Такі процедури в значній мірі сприяють відновленню епідермісу, допомагаючи усунути лущення, подразнення, почервоніння, шероховатості і позбутися від дрібних тріщин, повернути шкірі доглянутий вигляд;

-тепловий ефект парафіну ефективно впливає при порушеннях місцевого кровообігу і роботи опорно-рухового апарату, а також при різних захворюваннях периферичної нервової системи.

Парафінотерапія допомагає зняти напругу і больові відчуття, нормалізує роботу суглобів.

Дану процедуру  застосовують не тільки в косметичних цілях, а також як частину лікувальної програми – парафінові ванночки призначають людям , що страждають від відкладення солей , а також при ортопедичних захворюваннях . Аплікації , ванночки і маски з парафіном нормалізують мікроциркуляцію крові і сприяють відновленню м’язових тканин .

Парафінові ванночки для рук можна застосовувати в будь-який час . Особливо актуально їх використання в осінньо – зимовий період , коли шкіра рук страждає від холоду і обвітрювання .

Протипоказання46

Парафінові ванночки для рук впливають на шкіру м’яко – тим не менш, існують протипоказання до проведення даної процедури .

До них відносяться:

  • рани і різні пошкодження шкірного покриву ;
  • папіломи і бородавки ,різні висипання , гнійники ,пухлини різної етіології ;
  • гіпертонія , захворювання серцево – судинної системи ;
  • бронхіальна астма;
  • цукровий діабет;
  • порушення чутливості шкіри і згортання крові .