Чистка обличчя

Найбільш ефективною процедурою у боротьбі за чистоту шкіри є чистка обличчя.

На сьогоднішній день існує декілька видів чистки.

Механічне чищенняimage

Механічне чищення обличчя – найстаріший метод очищення, коли прищі видавлюються руками і нескладними косметологічними інструментами. Вона по праву вважається найбільш ефективною в очищенні обличчя.

Причиною виникнення вугрів та їх наслідків, можуть стати різні внутрішні та зовнішні чинники, які визвали закупорювання і забруднення пор, їх запалення і порушення водно-жирового балансу шкіри.

Препарати лінії Comodex усувають первинні причини виникнення цих естетичних проблем. Вони сприяють відлущуванню «відмерлих» клітин верхнього шару шкіри, дезинфікують пори і регулюють роботу сальних залоз.

Засоби лінії Comodex усувають надмірне вироблення секретів сальних залоз, стягують пори, зменшують почервоніння і роздратування шкіри, покращують колір шкіри, надають їй здорового вигляду.

При регулярному застосуванні препаратів Comodex, для виробництва яких застосовуються інноваційні інгредієнти і технології, шкіра набуває здорового і естетично привабливого вигляду.

Салонна процедура програмної чистки обличчя включає в себе 3 етапи

1 Очищення шкіри, відлущування мертвих клітин шкіри та підготовка до лікування.

2. Нанесення зігріваючого лосьйону для пом’якшення шкіри, відкриття пор, видалення лишків підшкірного сала, стимуляція кровообігу та лімфодренаж.

3. Нанесення препаратів з антибактеріальною, регенеруючою, освітлюючою та заспокійливою дією.

Ефект процедури:

– Зменшення вироблення секретів сальних залоз

– Скорочення проявів висипу угрів, запобігання появі їх в майбутньому.

– Попередження бактерійної проліферації за рахунок високоактивних антибактеріальних інгредієнтів.

– Запобігання появі шрамів.

– Освітлювання і попередження постакне , гіперпігментації.

– Відлущування «мертвих» клітин шкіри, іх стимуляція та оновлення.

Ефективне лікування висипання вугрів в салоні і вдома!

Препарати нормалізують виділення шкірного сала, допомагають позбавитися від камедонів і інших проявів висипу вугрів, зменшують розширені пори, розсмоктують інфільтрати і застійні плями, попереджають прояви постакне, вирівнюють колір і текстуру шкіри.

 

  Вакуумна чистка

Вакуумна чистка, по суті, повторює принцип ручної з тією лише різницею, що вугор “витягується” спеціальним апаратом. Такий метод завдає менше травм шкірі, після нього потрібна доба на відновлення. За ефективністю вакуумна чистка поступається ручній, так як вона не справляється з глибоко  сидячими вуграми. Рекомендується для жирної шкіри.

Ультразвукова чистказвантаження (1)

Така чистка проводиться спеціальним апаратом. Вона – поверхова і абсолютно не травмує шкіру. Ультразвукова чистка відмінно поєднується з ручною для досягнення кращого результату, якщо шкіра дуже проблемна.

Після неї не потрібен час на відновлення. Процедура прибирає ороговілі частинки шкіри, неглибокі вугри і розгладжує дрібні зморшки.

Техніка виконання стандартна: демакіяж, розм’якшення вугрів і камедонів, сама процедура, маска і нанесення крему.

imageХімічна чистка

Хімічна чистка – це не хімічний пілінг (пілінг має серединний або глибокий вплив). Чистка виконується іншими компонентами і впливає тільки на роговий шар шкіри. Після процедури не потрібно тривале відновлення і спеціальний догляд.

Процедура проводиться за допомогою м’яких кислот: гліколевої, мигдальної, молочної, а також ферментів: папаїну і бромелайна.

На шкіру наноситься спочатку очищаюча суміш, а потім безпосередньо розчин для чищення обличчя. Після процедури шкіру заспокоюють спеціальними масками. Протягом двох днів необхідно використовувати крем з високим рівнем spf.

Частка підходить для всіх типів шкіри

Чистка.

  Тривалість.                         Ціна

Механічна 1 год.              300 грн.

програмна 1,5-2 год.       350 грн

ультразвукова. 1 год     300 грн

комбінована. 1-1,5 год.  350 грн

хімічна.  1 год.                  350 грн