Мікроголкотерапія ( мезороллер)

imageМікроголкотерапія – це професійна процедура з Мезороллером  ( дермароллер ) , яка дасть Вам можливість виглядати на багато років молодшими вже після першої процедури , не потребує реабілітаційного періоду , а дозволить відразу ж повернутися до звичного способу життя .

imageЗ віком структура шкіри змінюється: з’являються зморшки, пігментні плями, судинні зірочки, її поверхня стає неоднорідною і в’ялою, пори розширюються, а колір тьмяніє. Дермароллер є найефективнішою і делікатної методикою, в процесі якої запускаються всі внутрішні ресурси організму на оновлення проблемної зони.
Мікроголки багаторазово проколюють в шкіру і формують так звані мікроканали. Всього в процесі процедури на одному квадратному сантиметрі поступово формується в середньому 1000 микроканалов. При впливі Мезороллери в місцях проколів стара шкіра з усіма дефектами, властивими їй, повністю видаляється. Сусідні з проколами ділянки шкіри залишаються неушкодженими , і безліч клітин , що знаходяться в цих ділянках , починають заново синтезувати компоненти шкіри в районі проколу , причому в цьому випадку синтезується молода , позбавлена ​​дефектів шкіра . Мінімальний для організму обсяг локального пошкодження дозволяє забезпечити високу безпеку процедури і швидке відновлення пошкоджених ділянок .

Крім того , мікроканалли , що утворилися, в 400 разів збільшують проникнення лікувальних сироваток в глибокі шари шкіри , тому що шкіра стає ” поролоновою губкою ” і легко вбирає препарат .image
В  полі впливу дермароллера , шкіра являє собою тисячі відокремлених зон микроканалів , оточених неушкодженою тканиною . Сумарно на обробленій ділянці руйнуванню піддається близько 20 % шкіри , завдяки чому подальша репарація , або відновлення шкіри відбувається досить швидко і ефективно .

Лікування Мезороллером- безпечна і контрольована процедура , яка стимулює організм на заміну постарілої і пошкодженої шкіри . Методика Індукції Колагену не вимагає реабілітаційного періоду , відсутні побічні ефекти .

Час процедури залежить від площі оброблюваних зон . Кількість процедур залежить від проблем , з якими звертається пацієнт , від типу шкіри , від суб’єктивних відчуттів пацієнта . Зазвичай це 3-4 процедури , що проводяться з інтервалом в 3-4 тижні . Безпосередньо після процедури лікування Мезороллером може спостерігатися легке почервоніння , незначний набряк і точкові петехії . Шкіра набуває рожевого відтінку , обличчя виглядає свіжішим , як після засмаги на пляжі . Цей ефект може спостерігатися протягом 2-3 днів .

На наступний день після процедури можна наносити макіяж з мінеральної косметики ( наприклад , Jane Iredale ) , яка має бактерицидні властивості . Ідея використовувати мінерали в макіяжі зародилася в середовищі пластичної хірургії, де мінеральну пудру успішно застосовують в якості одного з відновлювальних післяопераційних засобів .

ПЕРЕВАГИ ДЕРМАРОЛЛЕРА
Покращує структуру шкіри,
Позбавляє від косметичних дефектів шкіри,
Робить Вашу шкіру здоровою, молодою і красивою,
Дозволяє проводити обробку в зоні шиї і декольте,
Мінімальний час реабілітації при максимальному ефекті, фактично відсутність відновного періоду,
Повна безпека для тонкої чутливої ​​шкіри,
Можливість проведення процедури на засмаглій або пігментовані шкірі.
Показання для застосування дермароллера
В’януча шкіра,
Невеликі надлишки шкіри на повіках,
Пігментні плями,
Мелазма,
Післяопераційні та травматичні рубці,
постакне,
розтяжки,
зморшки

Протипоказання до застосування дермароллера:
епілепсія ,
вагітність ,
Запальні процеси в зоні передбачуваної обробки ,
Злоякісні утворення в зоні обробки ,
псоріаз ,
Атопічний дерматит в стадії загострення ,
Необхідно повідомити косметолога про наявність алергічної реакції на лідокаїн або на будь-який анестетик