Ультразвукова і мікротокова терапія , Дарсонвалізація

Ультразвуковий фонофорез або ультразвукова терапія застосовується в косметології в комплексних програмах по догляду за обличчям, з метою впровадження різних активних сироваток і концентратів в більш глибокі шари дерми . Ця чудова процедура з високим результатом , відмінно зарекомендувала себе серед інших процедур в сфері косметології .image

Ультразвукова терапія – метод комбінованого впливу на клітини шкіри обличчя, на колаген , еластин, та інші складові тканини. Під впливом ультразвуку посилюється естетичний і лікувальний ефект від препаратів, що вводяться . Користь застосування ультразвукового фонофорезу в косметології, ґрунтуються на глибокому прогріванні і мікромасажі шкіри , внаслідок чого забезпечується насичення тканин киснем і підвищується еластичність сполучної тканини за рахунок відновлення колагенових та еластинових волокон .

Тривалість.                Ціна

30 хв.                          В залежн. від препарату

Дарсонвалізація – метод фізіотерапевтичного впливу на поверхневі тканини і слизові оболонки організму людини імпульсними струмами високої частоти . Названий на прізвище автора , французького фізіолога і фізика Арсена Арсонваля. Застосовувався починаючи з кінця XIX століття.

Існують 2 види застосування дарсонвалізації: місцева і загальна (індуктотерапія). Місцева дарсонвалізація або діатермія – вплив на окремі ділянки тіла хворого слабким імпульсним змінним струмом високої частоти і високої напруги. При місцевій дарсонвалізації струм проводять через скляний вакуумний електрод, який переміщується по поверхні тіла, по слизовій оболонці порожнини рота, волосистої поверхні голови, або через спеціальний електрод, що вводяться в пряму кишку. Під впливом дарсонвалізації розширюються кровоносні судини, активізується кровообіг, поліпшується живлення тканин.image

Токи Дарсонваля широко використовуються  для поліпшення функціонального стану шкіри , попередження зморшок , облисіння ( за рахунок зниження функції потових і сальних залоз , стимуляції проліферативної активності клітин волосяної цибулини ) .
Дарсонвалізація застосовується для лікування порушень в поверхневих тканинах і слизових оболонках , а також волосяному покриві , в  косметичних процедурах  для  швидкого загоєння ран, покращення регенерації шкіри.

Тривалість процедури.                             Ціна

   20 хв.                                                            150 грн

Мікротоки – це вплив на шкіру обличчя імпульсами низькочастотного струму з метою запобігання процесів передчасного старіння . Дана процедура застосовується для поліпшення циркуляції крові і розгладження зморшок ; вона призначена для боротьби з набряком , застоями крові , а так само для додання шкірі здорового і молодого вигляду.. Так само застосування даної процедури сприяє загоєнню ран і відновлення шкіри.

Протипоказання до ПРОЦЕДУР:

– Наявність кардіостимулятора
– онкологічне захворювання;
– Розлади серцево – судинної системи ;
– Епілепсія або схожі захворювання ;
– Перенесені інфаркти або інсульти в анамнезі ;
– туберкульоз  та Індивідуальна непереносимість.

КУРС ПРОЦЕДУР :

Курс процедур включає в себе 10-15 сеансів , які бажано пройти з періодичністю в 2-3 дня . При цьому поліпшення можна спостерігати вже через 15 хвилин після початку процедури .