Мезотерапія та біоревіталізація

Мезотерапія – це техніка введення спеціального коктейлю ( набір різних препаратів , в залежності від проблеми пацієнта ) під шкіру мікроскопічними дозами , дуже тонкими і короткими голками , поверхнево (на глибину від 0,5 мм до 6 мм)

Терапія такого роду проводиться , якщо є необхідність скорегувати жирові відкладення , прибрати « апельсинову кірочку » і зменшити целюліт . Для досягнення відчутних результатів мезотерапевта відвідують від 7 до 10 разів .
Але поліпшення стану шкіри буде помітно вже після першої процедури , яка триває близько 30 хвилин
Під час її проведення пацієнт може відчувати больові відчуття , але при місцевій анестезії такого практично не буває .
Ефект від пройденого курсу тримається близько 7 місяців в залежності від початкового стану шкіри .

Біоревіталізація — це ковток живильної вологи для вашої шкіри. Суть процедури в профілактиці або корекції видимих недоліків шкіри методом введення в її глибокі шари гіалуронової кислоти. А так як це — природний компонент, що зустрічається і в шкірі людини (та й будь-якої іншої живої істоти також), сам термін перекладається як «природне оживлення».image

Гіалуронова біоревіталізація — це насичення тканин гідроколоїдом, котрий бере участь у процесах розподілу вологи та живлення клітин, а також синтезу еластану і колагену, внаслідок чого клітини отримують комплексне живлення. Вона показана як при усуненні вікових ознак шкіри, так і при підготовці до ультрафіолетового опромінення.

Ця процедура підійде, якщо ви хочете вирішити проблему:

зневоднення та сухості шкіри (як вікових, так і набутих у молодому віці);
сітки дрібних зморшок;
нездорового кольору обличчя;
жирної шкіри (тобто прибрати розширені пори та масний блиск);
прискореного відновлення травмованих ділянок.
Важливо: біоревіталізацію можна проводити на будь-якій ділянці обличчя, у тому числі і на доволі ніжних (наприклад, під очима, на повіках або мочках вух). В окремих випадках після ін’єкцій на шкірі можуть залишитися почервоніння. Їх не потрібно торкатися руками, почервоніння пройде само через два або три дні. Але навіть якщо ваша шкіра «не помітила» уколів, кілька днів після проведеної біоревіталізації не варто приймати гарячу ванну, паритися у лазні, відвідувати солярій, а також накладати на місце уколів декоративну косметику

Редермалізація – це мезотерапевтична процедура, яка спрямована на лікування і усунення естетичних недоліків шкіри. Для цієї процедури застосовується спеціальний препарат “Гіалуаль”, унікальна запатентована формула якого поєднує в собі високоочищену гіалуронову кислоту нетваринного походження (біотехнологічного) з сукцинатом натрію, який забезпечує антиоксидантний ефект і посилення метаболічних процесів.

Основний ефект такої процедури проявляється у вигляді збільшення зволоженості шкіри, а значить, і “зміцнення” шкіри, вона стає менш тонкою, збільшується її еластичність, скоротливість, шкіра наче наливається. З’являється характерна ознака молодої шкіри, вирівнюються дрібні зморшки, глибокі підводяться і стають менш помітними, шкіра набуває яскравий колір обличчя, поліпшується її структура, збільшується “дихання” шкіри.

ПОКАЗАННЯМ ДЛЯ РЕДЕРМАЛІЗАЦІІ :

Суха шкіра будь-якого віку
Шкіра з постакне (плями, рубці, стоншування)
Зморшки будь-якої локалізації і ступеня вираженості
Землистий або тьмяний колір обличчя
Профілактика старіння (після 27 років кількість гіалуронової кислоти щорічно зменшується, що проявляється першими ознаками старіння: наприклад, так звані “гусячі лапки”)
“Стресова шкіра” (напружений спосіб життя, куріння)
Стрії (розтяжки) – в комплексній програмі корекції
В’ялість шкіри обличчя, кистей рук (!), Шиї і декольте
Відновлення шкіри після опіків сонячних, лазерних пілінгів, дермабразію
Для жінок і чоловіків
ПРОТИПОКАЗАННЯ:

Вагітність, годування
Хронічні захворювання у стадії загострення
Фурункульоз
Системні запальні захворювання сполучної тканини (ВКВ, червоний вовчак та ін)
Індивідуальна непереносимість або чутливість до гіалуронової кислоти.
Недоліком процедури є її болючість, це той випадок, коли “краса вимагає жертв”. Але вихід є: можна застосувати знеболюючий крем, і, в підсумку, цей недолік анулюється. Після процедури відзначається точкове почервоніння шкіри, яке триває від доби до трьох, потім повністю проходить.

КУРС ПРОЦЕДУР:

Редермалізацію можна робити в будь-який час року, особливо рекомендується перед літом і після пляжного сезону, коли шкіра відчуває на собі максимальний зневоднюючий вплив.

На курс: 4 процедури один раз на 3 тижні кожна, потім 2 процедури один раз на 4 тижні кожна. Курс можна повторювати в міру необхідності вже з меншою кількістю процедур для такого ж ефекту.

Мезотерапія та біоревіталізація – це сучасні технології в естетичній медицині. Доведена ефективність і безпека доклінічними та клінічними дослідженнями зареєстрованих в Україні препаратів.