Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж

Яка жінка не мріє бачити в дзеркалі відображення власної стрункоі і підтягнутоі фігури? Але реальність така, що наше життя залишає на нашому тілі дуже помітний відбиток.image

Стреси, вагітність, гормональні вікові зміни, виснажливі дієти – все це не додає нам привабливості, позначаючись, в тому числі, і на силуеті.  Так що боротьба жінок з целюлітом триває регулярно, а допомогти в цій боротьбі може антицелюлітний масаж.

Целюліт – це локальне порушення метаболізму, що відбувається в жировій тканині. Причиною таких патологічних змін можуть стати різні фактори: гормональний, судинний, аліментарний, або навіть стала звичною для нас гіподинамія.

Сьогодні саме целюліт – найбільш поширена причина звернення жінок до центрів корекції фігури. Тут розробляються безліч різноманітних програм ( антицелюлітний масаж , обгортання,  мезотерапія ), які можуть бути скориговані з урахуванням потреб конкретної пацієнтки .

У першу чергу, це, антицелюлітний масаж .

Найефективніший спосіб впливу , звичайно ж, ручний антицелюлітний масаж . 

imageРучний масаж дуже ефективний – він стимулює циркуляцію лімфи і відтік венозної крові, знімає напругу, покращує постачання тканин киснем, виводить надмірну рідину.

Масаж краще робити у поєднанні із зміцнюючими  антицилюлітними засобами.

Дія на біологічно активні точки і рефлекторні зони вашого тіла прискорює обмінні процеси в жирових відкладеннях. Під час сеансу антицелюлітного масажу температура ділянок тіла, котрі масажуються підвищується на півтора – два градуси. Антицелюлітний масаж дає відчуття повного контакту з пацієнтом , а це важлива складова успіху .

Для антицелюлітного масажу використовують різні засоби : креми , емульсії, масла. Біологічно активні речовини, що містяться в масажних засобах , легко проникають у шкіру під час процедури, що не закупорюючи при цьому пори і не викликаючи запалень.

Після курсу антицелюлітного масажу цілком реально позбутися не лише целюліту, а й зайвих кілограм.

Тривалість Ціна
40 хв. (стегна, ягодиці)

60 хв. (все тіло) 

450 грн

600 грн.

30хв (слім на живіт) 450 грн