«Herbal» масаж

  1. «Herbal» масажimage

 

Ця методика – відмінний приклад поєднання сучасних знань про фізіологію людського організму і традиційних методів лікування травами. У сучасній медицині добре відомі так звані «рефлекторні зони » на поверхні тіла , які пов’язані з тим чи іншим внутрішнім органом.На сьогоднішній день також відомо, що нагріта ділянка шкіри практично цілком пропускає через себе в судинне русло нанесені на нього ліки. З іншого боку , багатовіковий досвід народної медицини зберіг для нас рецептуру численних трав’яних зборів , які допомагають при різних потребах організму.image

Для наповнення мішечків використовуються  трави і рослини, які багаті ефірними маслами, та при нагріванні віддають все корисне.

Методика   масажу  полягає в тому, що попередньо  виконується масаж тіла сумішшю ароматичних олій, а за цей час мішечки, набиті травами  витримують над парою або в розігрітій олії.  Коли мішечки гарненько прогріються і трави почнуть активно діяти, їх прикладають до тіла і виконують специфічний масаж .

Мішечки м’яко прогрівають м’язи тіла, їх тепло досягає суглобів і впливає на них лікувально. Масаж включає в себе елементи ароматерапіі.  Такий масаж позитивно діє на м’язову і сполучну тканину.

Інгредієнти мішечка шляхом прогрівання діють на організм, активуючи  всі процеси.

Відбувається масаж, розігрів шкіри і всмоктування цілющих трав.image

При масажі травами прогріваються м’язи – він відмінно піде тим, хто займається спортом чи фізичною працею.  Чималу користь це принесе і дихальним органам.  Вплив теплих трав покращує обмін речовин і кровотік, а також прискорює очищення організму від токсинів.  Регулярний масаж допоможе поліпшити імунітет і захистить від простудних захворювань, позбавить від стресів, допоможе розслабитися і тримати тіло в тонусі.  На шкіру трави діють як антисептик, тому цей вид масажу рекомендується при проблемах зі шкірою.

Досить ефективно і дуже приємно.

Однак у трав’яних процедур є і протипоказання.  Наприклад, вони не рекомендується людям з внутрішніми кровотечами, ушкодженнями шкірного покриву, механічними ушкодженнями, важкими хворобами серця,  новоутвореннями, при місячних.

Тривалість  сеансу  Ціна (грн)
             60 хв  680