Масаж гарячими каменями

Масаж гарячими каменями

або   “Стоун” масаж.image

 У СПА-центрах з успіхом застосовується масаж для обличчя і тіла з використанням природних каменів.

Це унікальна стародавня методика масажу поєднує в собі традиційні східні техніки масажу. Глибокий релаксуючий ефект допомагає подолати психічні та фізичні перевантаження, стан стресу, депресію, хронічну втому, сприяє загальному оздоровленню і підвищенню життєвого тонусу, знімає больові відчуття і скутість в м’язах.

 На думку східних медиків, камені є джерелом природної та космічної енергії.  Вона усуває напругу, нейтралізує Вашу негативну енергію, перерозподіляє енергію з областей, де вона знаходиться в надлишку, в ті області, де її недостатньо.

 Західні фахівці розглядають стоун-терапію як особливу техніку масажу з використанням різних каменів і засновану на термотерапії.  Стоун-масаж проводиться камінням вулканічного походження, дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням (литотерапия).

 Таким чином, залежно від Вашої особистої життєвої позиції, Ви можете ставитися до стоун-терапії , як до різновиду масажу, або як до загальної оздоровчої процедурі,чи  як до процедури, спрямованої на гармонізацію внутрішньої енергії.  Завдяки частотам, що походить від каменів і їх температурах Ви практично відразу занурюєтеся в глибоке стан релаксації.  За час, який триває масаж, накопичена втома зникне без сліду.

image Прекрасним доповненням до стоун-терапії є ефірні масла, які наносяться на камені і надають стимулюючу, зміцнює і дренувальна дію.  Тепло від каменів у поєднанні з масажною технікою сприяє більш глибокому проникненню ефірних масел і посилення їх дії.  Це різновид стоун-терапії – аромастоун-масаж.

Показаннями до стоун-масажу є: розтягування м’язів і зв’язок, контрактури, атрофія м’язів, остеомієліт, гострий бурсит (запалення навколосуглобової сумки), зниження м’язового тонусу при хронічній напрузі, болючі шрами, коліти, запори, варикозне розширення вен, головний біль, болі під час менструацій, сонячний опік, депресія, нервове збудження, перевтома, стрес, порушення сну.

Протипоказання: онкологічні захворювання, доброякісні пухлини, загострення будь-якого хронічного захворювання, гострі інфекційні захворювання, загострення бронхіальної астми, вагітність, захворювання внутрішніх органів у важкій формі, гнійні процеси будь-якої локалізації, запалення лімфатичних вузлів, активна форма туберкульозу.

Тривалість сеансу   Ціна (грн.)
Спина 30 хв.           430
Все тіло -80 хв           850