В’єтнамський масаж

В’єтнамський масаж

 Багато хто знає про тайський або китайський масаж, але тих, хто чув про в’єтнамський масаж, – одиниці. А він нічим не поступається в якості і користі своїм побратимам.11183

В’єтнамський масаж має свої специфічні особливості, які полягають у впливі в першу чергу на енергетичні канали та біоенергетичні точки організму з впливом на хребет, суглоби і енергійні рухи, які зігрівають м’язи. При масажі в першу чергу впливу піддаються численні нервові рецептори, закладені в різних шарах шкіри. У процесі відбувається трансформація механічних масажних рухів в енергію нервового збудження, що дає початок складного ланцюга рефлекторних реакцій.. В’єтнамці – прихильники комплексного підходу: вони вважають, що необхідно доглядати за внутрішнім станом, і тоді хороший фізичний стан вам забезпечено. Вплив на біологічно активні точки поєднується з особливою технікою масажу суглобів і м’язів, що покращує циркуляцію крові, знімає м’язове напруження.

Дія масажу

При регулярному проведенні в’єтнамський масаж стимулює мікроциркуляцію крові і лімфи, попереджає в’ялість тканин.image

Велике значення у в’єтнамському масажі має застосування ароматичних масел,мазей, які допомагають поліпшити пружність шкіри, відновити ясність розуму, зменшити набряки, дозволяють отримати глибоке розслаблення, поліпшити виведення токсинів з організму і збалансувати потік енергії.

Техніка масажу у В’єтнамі

Техніка дуже насичена-50 складних 2-х комбінованих прийомів. Застосовується, як експрес-методика тривалістю 15хв, де ви можете застосувати необхідну комбінацію прийомів за показаннями, локально,  навіть не знімаючи одягу або повну версію тривалістю 40 –60 хв.

Існує кілька різновидів масажу у В’єтнамі, найпоширеніший з яких представляє собою легкі натискання пальцями на м’які тканини і кістки в області біологічно активних точок, що перемежовуються енергійними поглаживаниями долонями. Залежно від того, які дії здійснює масажист, буде і різний ефект: від повільних і спокійних рухів ви розслабитеся, а від енергійних покращиться психічний стан і пройдуть болі.

Дія світла під час масажу

У масажних і спа-салонах часто використовують різнокольорові світильники, кожен з яких робить свій вплив на організм.

Жовтий колір позбавляє негативних емоцій, які підривають впевненість у своїх силах.робить розум доступним новим ідеям, концентрує думку. Допомагає легше сприймати нові ідеї і приймати різні точки зору. Він сприяє кращій самоорганізації та концентрації .

Червоний допомагає впоратися з втомою і додає сил, стимулює нервову систему, підвищує сексуальність і покращує кровообіг.

Зелений колір – колір гармонії, який має м’яку заспокійливу дію на емоційний стан людини, робить людину більш врівноваженою.

Як підсумок, в’єтнамський масаж поліпшить кровообіг, надасть приплив кисню і поживних речовин до головного мозку і волосся. Поверне вам глибокий сон, заспокоїть нервову систему, усуне негативний життєвий настрій, нормалізує вільний перебіг енергії. Цей масаж фантастичний засіб-зняття стресу. В’єтнамська масаж незамінний для зняття хронічної м’язево – фасціальної напруги, усунення блоків шийного відділу і плечових суглобів. В’єтнамська масаж дає виражений результат з першого сеансу.

Протипоказання

  • Загальне нездужання;
  • Підвищена температура;
  • Інфекційні захворювання;
  • Хвороби шкіри та астматичні стани;
  • Загострення будь-яких хронічних захворювань;
Тривалість           Ціна
      60 хв        550 грн.