Вакуумний масаж

bottle-massage

Вакуумний масаж

або ще, як у нас в народі його називають

Баночний масаж

Вакуумний imageмасаж можна умовно розділити на два види: масаж вакуумної банкою і статична постановка банок.

Перший вид вакуумний масаж значно збільшує кількість функціонуючих капілярів за рахунок розкриття так званих колатералей і сприяє поліпшенню живлення шкіри, усуває ущільнення, що виникають в ній. Так само використовується в якості лімфодренажу.

Другий вид – статична постановка банок. При цьому утворюються плями – дозовані мікро-крововиливи на шкірі, що містять такі речовини: форменні елементи крові, білкові субстрати плазми крові, фізіологічно активні речовини, такі як гістамін, простагландини, нейромедіатори, гормони та інші. Вся ця сукупність речовин – в мікродозах! – Надає потужний стимулюючий ефект і на весь організм, і на певну область, потужно “струшує” м’які тканини. І такий вплив триває кілька діб – до тих пір, поки пляма не розсмокчеться. В областimageі плями відбувається викид серотоніну і ендогенних опіатів, що надають значний знеболюючий ефект. Речовини, викид яких відбувається відразу після дії вакуумом і які й зумовлюють появу плями, ініціюють посилення мікроциркуляції крові і лімфи в капілярах, нормалізують струм міжтканинної рідини і в цілому стимулюють всю імунну систему організму.

Вакуум-терапія з утворенням плям активно включає власні ресурси організму, змушує його виробляти власні ліки, саме ті, які потрібні в даний момент.

Сеанси вакуум-терапії викликають таке явище, яке фахівці називають “аутофармакологією організму”. Це масове виділення біологічно активних речовин, які є носіями енергії, вільно циркулюють в крові і міжклітинної рідини.

Багато захворювань зникають лише за рахунок мобілізації внутрішніх резервів. А це – найкращий і найбільш нешкідливий спосіб лікуванню.

Тривалість сеансу Ціна (грн)
20 хв  (спина)      150
40 хв антицелюлітн.       350
 60 хв.загальн.       450