Гавайський масаж

  Гавайський масаж Ломі-Ломі

1358005489_massage1Гавайський масаж Ломі-Ломі є одним з стародавніх видів масажу. Він зародився на Полінезійських островах. Назву даної масажної техніки можна перекласти з гавайської мови, як “м’яке торкання оксамитової лапи задоволеного кота”.

Багато століть його використовували цілителі та старійшини роду. Вони були хранителями священних знань про таємниці природи. Ці безцінні знання дбайливо передавалися з покоління в покоління. У своїй сакральній практиці цілителі-майстри використовували молитву. Вважалось, що через їх руки тече божественне благословення.

Використовувався цей масаж з метою очищення, зміцнення і зцілення. Він пов’язаний з традиційними східними уявленнями про гармонію тіла і духу.image

У Полінезії масаж Ломі-Ломі застосовується не тільки цілителями, але і майстрами Гавайського східного єдиноборства Olohe lua. Вони традиційно використовують дану техніку, як ефективний відновний і зміцнюючий засіб. У полінезійських сім’ях прийнято, щоб жінка робила масаж Ломі-Ломі своєму чоловікові.

Головними складовими цієї цілющої практики вважаються: молитва, очищення сіллю, ментальне очищення, дихання, масаж, тілесні практики, а також робота з енергією. А цілитель несе в собі намір любові (Aloha). Всі ці компоненти з’єднуються разом, забезпечуючи при цьому унікальний цілющий ефект.

Необхідно відзначити, що дана процедура володіє дуже сильним розслабляючим ефектом. Після цього людина навіть може проспати до 1,5 діб. А ефект від даного виду масажу можна порівняти з ефектом від декількох днів, проведених на курорті.

Показання до застосування гавайського масажу Ломі-Ломі

Даний масаж особливо показаний людям, страждаючим браком любові і уваги, а також тактильных відчуттів. Допомагає ця техніка справитися з пригнобленим станом, неврозами і стресами. Вона дозволяє пацієнтам позбавитися від невпевненості в собі, виліковує головні болі. Рекомендується масаж Ломі-Ломі також тим, хто має захворювання опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, гіпертонічну хворобу. Допомагає він при захворюваннях серцево-судинної системи і порушеннях кровообігу, дозволяє повернути пружність м’язам і шкірі.

Протипоказання для гавайського масажу

Має даний масаж і деякі протипоказання. Не можна використовувати цю техніку під час отруєнь, гострих інфекційних захворювань, підвищеній температурі. Протипоказаний він при онкологічних захворюваннях, захворюваннях лімфатичної системи, переломах, набряках, виразках, ранах і наривах. Не слід застосовувати масаж Ломі-Ломі у разі глибокої старості, а також дітям у віці до 5-и років.

Дія гавайського масажу Ломи-Ломи

Масаж Ломі-Ломі позбавляє від стресу і нападів паніки, знімає схвильованість і заторможеність. Він сприяє поліпшенню пам’яті і сприйняття, нормалізує кров’яний тиск. Крім того, дана техніка допомагає справитися з больовими відчуттями будь-якого походження. Вона покращує травлення, покращує стан при паралічах, допомагає при астмі, покращує слух.

Гавайський масаж Ломі-Ломі дозволяє повністю відновити організм людини на фізичному, психоемоційному і духовному рівнях. При цьому відбувається поліпшення кровообігу. М’язи всього тіла розслабляються, суглоби стають рухомішими.

Крім того, даний вид масажу дозволяє активізувати сприйняття і звільнитися від старих емоцій. При цьому творчі здібності людини зростають. Думки вияснюються і стають позитивними.

Відбувається гармонізація обмінних процесів. Це сприяє підвищенню імунітету, захисні сили організму активізуються. Людина стає менш схильна до впливу негативної дії стресу. Знижується чутливість організму до дії алергенів.

Дія масажу відбувається одночасно на всіх рівнях – тілесному, плотському і духовному. Людина при цьому в емоційному плані повертається до стану невинності. Тіло і душа людини знаходять гармонію.

Як виконується гавайський масаж Ломі-Ломі

В ході сеансу даного масажу фахівець застосовує до пацієнта велику кількість різноманітних технік.

В ході масажу використовуються подушечки і фаланги пальців, передпліччя, долоні, коліна, ступні ніг, лікті. Масаж Ломі-Ломі є одним з самої таємничої і непізнаної техніки роботи з тілом. Пацієнт при цьому отримує велике задоволення.

Тривалість одного сеансу Ціна
60-70 хв 650 грн
Видаються:
– тапочки
– одноразова білизна
– махровий халат