Широдхара

image

Широдхара

Широдхара — заспокійлива процедура, заснована на дії теплого масла, що ллється в центр лоба, зокрема, в область третього ока (Аджна-чакри), тонким безперервним струменем. Техніка, що йде корінням в далеку старовину, покликана поклопотатися як про душу, так і про тіло. Широдхара приносить стан, схожий на транс, коли в голові не залишається місця думкам.

Широдхара є унікальною формою стародавньої терапії. Рідина, що ллється на лоб з конкретної висоти і протягом певного періоду часу безперервно, дозволяє їй проникати в шкіру голови і у волосся

Згідно Аюрведі, масаж маслом заспокоює і прояснює свідомість.

Практики стверджують, що під час масажу стимулюється зона Сахасрари – вищої чакри, сили і свідомості. Відзначається ефект приголомшливого фізичного розслаблення і прояснення розуму.

imageШиродхара є ефективним методом при лікуванні депресії, безсоння,  а також для боротьби із стресом; дана процедура сприяє нормалізації кровообігу, поліпшенню пам’яті, розслабляє мімічні м’язи і розгладжує зморшки, а також досягається стан повного розслаблення і блаженства.

Лікувальними свідченнями для проведення Широдхари є: гіпертонія, неврастенія, епілепсія, неврози, хвороба Паркінсона, псоріаз, підвищений артеріальне тиск, бронхіальна астма, церебральна атрофія, мігрень.  очні хвороби, синусит, алергічний риніт, посивіння волосся, втрата пам’яті, безсоння, порушення слуху, шум у вухах, запаморочення.

Широдхара — м’яка антивікова процедура

У процесі відбувається розслаблення мімічної мускулатури,що сприяє розгладженню шкіри і зникненню зморшок,    знімається маска негативних емоцій — цьому сприяє м’яке стимулювання біологічно активних точок.  З лиця людини неначе спадає маска напруги, воно вигладає молодшим, сяючим і безтурботним.   Величезний бонус для краси – живлення шкіри і волосся, яке буквально насичується  маслом. Зазвичай використовують  кунжутну олію! Про її цілющі властивості знають усі!

Сеанс  проводиться в спокійній кімнаті із спокійною музикою, з м’яким світлом, можуть бути присутніми свічки, квіти і інші прикраси, які направлені для кращої релаксації. Після сеансу, пацієнта акуратно протирають теплим вологим рушником.

Тривалість сеансу Ціна (грн)
 40 хв   950 грн