Масаж рук

Масаж рук

Вважається , що вік видають саме руки . Дійсно , шкіра рук старіє швидше , ніж шкіра інших частин тіла . Це відбувається тому , що шкіра рук і особливо кистей , постійно піддається агресивному впливу кліматичних , механічних і інших зовнішніх факторів : вода , побутова хімія , вітер і сонце , перепади температур і багато іншого.

Всі ці фактори , а так само несвоєчасна і неграмотний догляд неминуче призводять до передчасної втрати тургору і еластичності шкіри , появі сухості , пігментних плям і навіть тріщин.image

При косметологічному масажі рук виявляється вплив не тільки на різні шари шкіри , але також на судини і м’язи , на потові і сальні залози . Впливу піддається і центральна нервова система , оскільки рецептори шкіри нерозривно пов’язані з нею .

Масаж рук , що проводиться фахівцем , підсилює кровопостачання шкіри , покращує лімфоток . Тканини і клітини шкіри збагачуються киснем і живильними компонентами . Відновлюється еластичність і гнучкість суглобіВ.

imageНа  долонях зосереджена величезна кількість біологічно активних точок , пов’язаних з функціонуванням практично всіх органів і систем організму людини. Завдяки стимуляції цих точок , масаж рук дозволяє нормалізувати роботу внутрішніх органів і активізувати захисні функції організму . Тому масаж рук благотворно впливає на загальний стан здоров’я і самопочуття людини , незалежно від його віку .image

Техніка виконання.
Косметологічний масаж рук – це класичний масаж, який складається з комплексу прийомів по безпосередньому впливу на кисті рук: погладжувань, пощипування, поплескування, розтирань, натискань та інших спеціальних прийомів. Всі вони виконуються в певній послідовності.
Результати:
Підвищується шкірно-м’язовий тонус: шкіра рук стає гладкою, пружною, щільною і еластичною.
Бліда, в’яла і суха шкіра рук робиться рожевою і оксамитовою.
Підвищується опірність шкіри рук до механічних і температурних впливів.
Знімаються стрес і напруження в м’язах рук.

Процедура.
Спеціальної підготовки процедура не вимагає . Її можна проводити в будь-який час і в будь-якому віці . Масаж виконується по черзі . Спочатку маніпуляції проводяться з однією , а потім – з іншою рукою .
Тривалість одного масажу становить від 10 до 30 хвилин . Масаж рук рекомендується проводити регулярно , не рідше одного разу в тиждень . При певних показаннях фахівець може призначити проведення курсу , що складається з 5-15 процедур , що проводяться через день .

При проведенні масажу рук використовуються масажні і живильні креми , масла і лосьйони . Особливо ефективний масаж рук в поєднанні з процедурами косметологічного догляду із застосуванням спеціальних засобів професійної косметики , а також з біоревіталізацією , парафіно та таласотерапією.
Протипоказання
Онкологічне захворювання.
Дерматози у стадії загострення .
Грибкові захворювання шкіри рук і нігтів .

Процедура.                

Тривалість                        Ціна (грн.)

кисті рук.(здорові)

       10- 20хв.                       250 грн.

кисті і передпліччя        

      30-40.                             250 -350 грн

вся рука. ж-ч.                

      40 хв.                             300- 3500грн.

Кисті та руки після травм.    

       30 -40 хв.                            400-450 грн.