Медовий масаж

image

Медовий масаж

Медовий масаж є чудовим засобом підтримки відмінної форми в умовах всіляких перевантажень і стресів, приголомшливо знімає втому і наповнює легкістю, свіжістю, надаючи відчуття польоту. Мета процедури – масаж з медом надає очищення енергетичних каналів, допомога при захворюваннях хребта, дискомфорті в суглобах, енергетичне підживлення всіх фізичних органів. У людини зростає активність, життєрадісність, з’являється фізична легкість, проходять хворобливі відчуття. Медовий масаж при хронічних проявах застуди, радикуліті не тільки дуже ефективний, а просто незамінний.

Медовий масаж застосовується для профілактики і лікування захворювань. У його основі лежить рефлекторний механізм, заснований на роздратуванні шкірних рецепторів, що створилися при дії певних рухів масажиста.image

Медовий масаж знімає втому з дихальної мускулатури, покращує бронхолегочную вентиляцію, крово-і лімфообіг в легенях, сприяє розрідженню і відходженню мокроти (при її наявності), при цьому нормалізується функція дихання, йде гіпоксія тканин, кашель, покращується метаболізм і сон, йде спазм бронхіальної мускулатури, набряку слизової оболонки.

Техніка медового масажу

Мед наноситься на долоні рук і рухами переноситься на масажну зону. Йде частина суміші, інша залишається на руках. Якщо таких зон кілька – то кожна зона масажується по черзі.
Після того, як мед повністю перенесено на тіло, долоні міцно «приклеюються» до тіла і різко відриваються. Поступово, поплескують рухи стають більш різкими і сильними і руки відриваються більш різко.
Мед вбивається в шкіру і на поверхні залишається тільки тоненький шар.image
Потім на руках починає з’являтися біла маса. На початку воно виходить з пор за руками і залишається на шкірі. А потім більшість маси переходить на долоні.

Далі мед змивається теплою водою. Після масажу шкіра обов’язково змащується зволожувальним кремом або олійкою..
Після масажу залишаються місцями синці, які зникають з плином часу. Лякатися цього не варто. Дуже болюча процедура тільки перші сеанси, далі шкіра адаптується і масаж проходить набагато легше
Мед, віддаючи біологічно активні речовини, адсорбує токсини і сприяє швидкому виведенню їх з організму. Такий масаж проводиться для покращення лімфотоку й очищення шкіри. Шкіра після застосування медового масажу стає шовковистою, пружною й розгладжуються підшкірні ущільнення, поліпшується загальний стан організму.
Медовий масаж інтенсивно очищає шкіру, оскільки техніка масажного впливу включає в себе елемент активного пілінгу. Масаж покращує кровообіг і дихання через шкіру. Як говорили древні цілителі, мед кращий чого-небудь іншого “годує шкіру”. Здатність меду абсорбувати токсини справді унікальна.
Мед, глибоко проникаючи в поверхневі тканини тіла, вбирає в себе всі накопичені шлаки, в результаті чого чеоез 15-20 хвилин масажу замість прозорого меду на тілі людини утворюються брудно-жовті, часом навіть майже сірі пластівці. Такого повного і ефективного очищення шкіри тіла не може дати ні один інший лікувальний або косметичний засіб. У результаті процедури підвищується тургор шкіри та її еластичність, розчиняються підшкірні жирові капсули.

Тривалість Ціна
20 хв. (спина)  300 грн
30 хв (ягодиці,стегна) 450 грн.
70 хв . (загальн) 650грн.