Східний меридіанний масаж

Східний меридіанний масаж

меридіан_v3_jpgСхідний меридіанний масаж – виник у стародавні часи в горах Даоського Китаю. Він використовувався ченцями в монастирях, як допомога в очищенні від токсинів, зміцненні і удосконаленні їх тіл, для того, щоб нести енергію високої чистоти, потрібну для виконання найвищого рівня духовної практики

Масаж грунтується на теорії про співвідношення балансу Инь – Янь і вченні про енергетичні канали (меридіани ) “Цзінпо”, по яких циркулює життєва енергія Ци. Якщо який-небудь орган, або система організму не в порядку, це означає, що в них порушена рівновага Инь – Янь, то меридіани “Цзінло” дають про це знати. Закупорка цих меридіанів приводить до енергетичної блокади – порушенню рівноваги і виникненню різних захворювань.У даному каналі порушується нормальна циркуляція енергії Ци.

Масажист, впливаючи на енергетичні точки і лінії, відновлює потоки “прани” (згідно Східної філософії – життєвої енергії) і сприяє лікуванню. Масажист надає стимулюючу дію на точки, розташовані на відповідному меридіані. Таким чином, рух енергії Ци нормалізується, через відповідний меридіан в органі або системі відновлюється рівновага Инь – Янь і хвороба проходить.

Всі системи організму охоплюються в процесі роботи: травна, дихальна, лімфатична, нервова, ендокринна, мочеполова, репродуктивна, скелетно-м’язева і акупунктурна.

Тривалість.     Ціна

70  хв.                 650 грн