Масаж ніг

Масаж ніг 

Нервові стреси переслідують нас повсюди. Життя прискорюється. Перенапруження на роботі, в транспорті, вдома. Стреси і хвилювання заставляють наше серце битись швидше, пульс прискорюється , а в результаті ми не досипаєм, нервуємся, втомлюємся. Організм виснажується і перестає працювати в тому ритмі, в якому б хотілось. Тому, інколи, ми почуваєм себе загнаними в глухий кут.

А пам’ятаєте, в дитинстві коли нам було боляче, батьки гладили по голові і заспокоювали. В м’яких теплих руках ми знаходили спокій та підтримку.

А що хоче сьогодні наш організм? Наші стопи –це єдиний перпендикуляр нашому тілу. В них, як в зеркалі відображаються всі наші внутрішні органи. Всього на стопі людини нараховується 70 тисяч точок, повязаних з різними органами. Ось чому для людини так важливо турбуватись про ноги.

Тайці вважають масаж ніг –одним з основних масажів в системі оздоровлення організму.

На ступнях знаходяться рефлексогенні зони, безпосередньо пов’язані зі всіма внутрішніми органами. Це справжня карта, на якій представлені всі елементи тіла.

imageМасаж ніг “Релакс-рефлекс” прекрасний засіб для зняття стресу, розблокування нервових шляхів, поліпшення кровообігу і лімфодренажу .Під час процедури майстер ретельно опрацьовує всі життєво важливі точки вашої стопи від п’яти до кінчиків пальців і активізує всі енергетичні канали, безпосередньо пов’язані зі всіма внутрішніми органами. Цей масаж виконується з використанням бамбукової палички і крему.

Віддайте свої ноги у вправні руки масажиста, щоб плавними, ніжними рухами, то сильним, то м’яким надавлюванням рефлекторних точок допоміг вашим ногам зняти напруження трудового дня, стимулювати потік енергії в вашому організмі, розслабити і одночасно підняти вам настрій та надати бадьорості.

image„Енергетичний коктейль” – це гармонійне поєднання рефлекторного масажу з заспокійливим розслаблюючим масажем енергетичних зон для врегулювання гармонії та балансу тіла, зняття тривоги, заспокоєння та розслаблення організму, зняття втоми з натруджених ніг надаючи їм легкості.

Дозволивши та вибравши цей вид масажу ви знімете стрес, розслабитесь та отримаєте задоволення від короткого, але вдалого відпочинку.

Тривалість сеансу Назва Ціна (грн.)
 30 хв.  ж-ч. ступні  200-250
 30 хв. ступні-гомілки  200 -250
60 хв “Релакс-рефлекс”      350  
60 хв „Енергетичний коктейль”      350
60 хв Ступні-гомілки-стегна 350-400